Solčany, okres Topoľčany, kraj Nitriansky

štvrtok8,00 - 12,0012,45 - 16,00
piatok8,00 - 12,0012,45 - 15,00

20 výročie založenia JDS v Solčanoch a Október Mesiac úcty k staršímVytlačiť

Včera popoludní v nedeľu 8.októbra 2017 sa v Dome kultúry v Solčanoch uskutočnilo slávnostné stretnutie seniorov pri príležitosti Mesiaca úcty k starším a 20. výročia založenia Jednoty dôchodcov v Solčanoch.
V programe vystúpili sólista opery SND Ivan Ožvát, SALCO, a spevácka skupina Lišňanka.
Podujatia sa zúčastnilo viacero vzácnych hostí, slávnostný príhovor mal predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Milan Belica.
Toto kultúrne podujatie zorganizovala a financovala Obec Solčany s podporou NSK. Pri tejto príležitosti sme vydali brožúru 20. výročie založenia JDS v obci Solčany.

FOTO 1.jpg

FOTO 2.jpg

FOTO3.jpg

FOTO4.jpg

FOTO5.jpgfoto6.jpg

UPOZORNENIE

V súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z.  o ochrane osobných údajom upozorňujeme občanov, že od

- 23.03. 2015 I. etapa

- 16.12. 2015  II. etapa

je obec Solčany monitorovaná kamerovým systémom

Oznam

Informácie ohľadom pozemkových úprav : bližšie v sekcii - "Informácie pre občanov"

Oznámenie obce občanom o správnom využívaní verejnej kanalizácie, zákaze napájania odkvapových žľabov z rodinných domov do verejnej kanalizácie, čo má za následok vytápanie pivníc rodinných domov počas  prívalových dažďoch.

Oznam obce o zavedení celoročného zberu papiera formou označeného kontajnera umiestneného v priestoroch bývalého zberného dvora.

Mapa OBCE

dnes je: 19.10.2017

meniny má: Kristián

Hodový ples

Pozývame všetkých občanov, rodákov, ale aj hostí z nášho regiónu na tradičnú Hodovú zábavu, ktorú poriadame v sobotu 4.11.2017 v Dome kultúry v Solčanoch. Hudobná skupina DISK a SALCO sú zárukou výbornej zábavy. Pripravené sú bohaté švédske stoly a tombola. Lístky si môžete zakúpiť na Obecnom úrade, bufete Kopačka a v potravinách u p. Košíka. Srdečne Vás pozývame.

Za obsah zodpovedá
webmaster