Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Solčany, okres Topoľčany, kraj Nitriansky

20. výročie založenia JDS v Solčanoch a Október Mesiac úcty k staršímVytlačiť
 

V nedeľu  8.októbra 2017 sa v popoludňajších hodinách  v Dome kultúry v Solčanoch uskutočnilo slávnostné stretnutie seniorov pri príležitosti Mesiaca úcty k starším a 20. výročia založenia Jednoty dôchodcov v Solčanoch. Toto stretnutie umocnil aj vstup do domu kultúry kde všetkých  pozvaných vítala dychová hudba Sližár. Javisko krášlilo aj logo JDS. Pri prezentácii v DK bol každý obdarený darčekom od starostu obce Ing. Juraja Soboňu.
V kultúrnom  programe sa predstavil  sólista opery SND Ivan Ožvát,  spevácka skupina Lišňanka, dychová hudba Sližár a SALCO. Spevácka skupina Lišňanka vystúpila v nových vkusných rovnošatách, ktoré si zaobstarali aj vďaka finančnej podpore Nitrianskeho samosprávneho kraja.
Starosta obce Solčany a poslanec NSK Ing. Juraj Soboňa, ktorý bol zároveň hostiteľom , privítal vzácnych hostí, predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja  pána Milana Belicu, poslanca NR SR p. Pavla Gogu a primátora Mesta Topoľčany p. Petra Baláža.

Prítomné boli aj p. Anna Oťapková, podpredsedníčka Ústredia JD na Slovensku a prvá podpredsedníčka Krajskej organizácie JDS z Nitry a predsedníčka Okresnej organizácie  JDS z Topoľčian pani Alžbeta Fabriciová.
Toto podujatie zorganizovala  Obec Solčany s  finančnou podporou NSK. Pri tejto príležitosti bola vydaná  brožúra k 20. výročiu založenia JDS v obci Solčany.

FOTO 1.jpg

FOTO 2.jpg

FOTO3.jpg

FOTO4.jpg

FOTO5.jpgfoto6.jpg


 
 

webygroup

dnes je: 11.12.2017

meniny má: Hilda

Návrh dodatku č. 3 k VZN č. 5/2012 o prevádzkovom poriadku pohrebiska a domu smútku

Vianočné trhy v Solčanoch

Vianočné trhy v Solčanoch   Sociálna komisia pri Obecnom zastupiteľstve obce Solčany v spolupráci s dobrovoľníkmi z obce pripravila 2. ročník Vianočných trhov. Tento rok svoj stánok pripravilo 28 predávajúcich. V ponuke bol rôzny tovar zhotovený šikovnými rukami nielen našich žien, ale i mužov a detí. Kupujúci si so sebou odnášali rôzne dr

Návrh dodatku č. 1/2017 k VZN 1/2015 o miestnom poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady

XXVI. Rodičovský ples v Solčanoch

Návrh VZN 3/2017 o zavedení a poskytovaní elektronických služieb

Oznam pre občanov

Výzva

Západoslovenská distribučná oznamuje občanom výzvu na odstránenie stromov, ktoré ohrozuje bezpečnosť a spoľahlivosť prevádzky elektrických vedení

Za obsah zodpovedá
webmaster

Fotografie - archív ocú


7150547

Úvodná stránka