Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Solčany, okres Topoľčany, kraj Nitriansky

Mufuza v SolčanochVytlačiť
 

     V športovom areáli v Solčanoch sa uskutoční charitatívne podujatie s názvom „Srdce pre Paťka“. Program je skutočne bohatý. Vychutnať si budete môcť benefičný futbalový zápas Mufuza – Výber Topoľčian.

    Okrem toho sa môžete tešiť na bohatý kultúrny program, zavíta k nám spevák Tomáš Bezdeda, či kapela David Banda No One. Akciu príde podporiť aj Ladislav Jurkemik, rodák z Jacoviec, majster Európy vo futbale 1976. Okrem neho i Topoľčanec a jeden z najúspešnejších slovenských plavcov Tomáš Klobučník a Ľuboš Malinák, majster sveta v kulturistike.

 

    Pre detičky budú v Solčanoch pripravené zdarma rôzne atrakcie, medzi nimi aj jazda na koňoch, skákacie hrady, cukrová vata.

Aj Vaše deti budú môcť pomôcť Paťkovi tým, že mu nakreslia na pamiatku obrázok a tým sa aj najmenší zapoja do tohto prekrásneho charitatívneho podujatia. Pastelky, výkresy budú pre detičky pripravené zdarma.

    Na podujatí prebehne aj súťaž vo varení gulášu, pričom šéfom hodnotiacej poroty bude dobre známy Vilo Habo.

    Výťažok z podujatia bude venovaný rodine chorého Patrika, ktorý bojuje s akútnou leukémiou.

 

 

 

mufuza.jpg

19989496_1699594183401593_2088087358635350483_n.jpg


 
 

webygroup

dnes je: 25.11.2017

meniny má: Katarína

Oznam pre občanov

Výzva

Západoslovenská distribučná oznamuje občanom výzvu na odstránenie stromov, ktoré ohrozuje bezpečnosť a spoľahlivosť prevádzky elektrických vedení

Za obsah zodpovedá
webmaster

Fotografie - archív ocú


7059260

Úvodná stránka