Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Solčany, okres Topoľčany, kraj Nitriansky

Voľby do VÚC 2013


 

 
Výsledky volieb do VÚC druhé kolo

 

Voľby do VÚC sa uskutočnia v sobotu  9. 11. 2013

     V sobotu 9. novembra 2013 sa uskutočnia voľby do samosprávnych krajov. V našej obci máme vytvorené 2 volebné okrsky. Oba okrsky sú umiestnené v budove obecného úradu. Okrsok č. 1 bude umiestnený na poschodí budovy a okrsok č. 2 bude umiestnený na prízemí budovy obecného úradu.

Volebné miestnosti sa otvoria ráno o 7.oo hodine a uzatvoria sa o 22.oo hodine.

Volič vo volebnej miestnosti dostane obálku a 2 hlasovacie lístky. Jeden hlasovací lístok  pre voľbu predsedu NSK a jeden hlasovací lístok pre voľbu poslancov do Nitrianskeho samosprávneho kraja. Na hlasovacom lístku pre voľbu predsedu NSK volič zakrúžkuje iba jedného kandidáta, na hlasovacom lístku pre voľbu poslancov NSK môže volič zakrúžkovať až 6 kandidátov.


 

webygroup

dnes je: 22.9.2017

meniny má: Móric

Odstávka elektrickej energie v obci Solčany

Odstávka elektrickej energie v Obci Solčany dňa 3.10.2017

Výberové konanie na hlavného kontrolóra obce Solčany

Obec Solčany vyhlasuje výberové konanie na funkciu HLAVNÝ KONTROLÓR OBCE SOLČANY podľa zákona č. 369/2004 Z.z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon SNR č. 369/1990 v znení neskorších predpisov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme.

Koncert Kollárovcov

Obec Solčany Vás pozýva na koncertné vystúpenie skupiny Kollárovci. Skupiny, ktorá spieva tradičnú ľudovú pieseň takým spôsobom, že dostáva nový šat a je príjemná aj pre tých , ktorí tento žáner nikdy nepočúvali

Za obsah zodpovedá
webmaster

Fotografie - archív ocú


6634563

Úvodná stránka