Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Solčany, okres Topoľčany, kraj Nitriansky

Voľby do VÚC 2013


 

 
Výsledky volieb do VÚC druhé kolo

 

Voľby do VÚC sa uskutočnia v sobotu  9. 11. 2013

     V sobotu 9. novembra 2013 sa uskutočnia voľby do samosprávnych krajov. V našej obci máme vytvorené 2 volebné okrsky. Oba okrsky sú umiestnené v budove obecného úradu. Okrsok č. 1 bude umiestnený na poschodí budovy a okrsok č. 2 bude umiestnený na prízemí budovy obecného úradu.

Volebné miestnosti sa otvoria ráno o 7.oo hodine a uzatvoria sa o 22.oo hodine.

Volič vo volebnej miestnosti dostane obálku a 2 hlasovacie lístky. Jeden hlasovací lístok  pre voľbu predsedu NSK a jeden hlasovací lístok pre voľbu poslancov do Nitrianskeho samosprávneho kraja. Na hlasovacom lístku pre voľbu predsedu NSK volič zakrúžkuje iba jedného kandidáta, na hlasovacom lístku pre voľbu poslancov NSK môže volič zakrúžkovať až 6 kandidátov.


 

webygroup

dnes je: 21.4.2018

meniny má: Ervín

Odstávka elektrickej energie

 

Zmena zberu bio odpadu v Obci Solčany

    Oznamujeme občanom, že z technických dôvodov sa zber bio odpadu v obci Solčany z plánovaného termínu 13. - 15. marca 2018 posúva na 18. -20. máj 2018. Ďakujeme za pochopenie.

Koncert- Smejko a Tanculienka

    Obec Solčany Vás srdečne pozýva na nové predstavenie SMEJKO a TANCULIENKA, ktoré sa uskutoční dňa 16. júna 2018 o 16. hod. v Dome kultúry v Solčanoch.  Vstupné : 8, - Eur/osoba, dieťa do jedného  roku na kolenách rodiča/zdarma Predpredaj vstupenie: Obecný úrad Solčany: p. Nemčická, p. Španková

Pozvánka na koncert

Oznam pre občanov

Za obsah zodpovedá
webmaster

Fotografie - archív ocú


7732316

Úvodná stránka