Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Solčany, okres Topoľčany, kraj NitrianskyHľadať
 
 

Oslavy v Solčanoch

V nedeľu 17. júna 2012 po ukončení  fautbalového zápasu posledného kola majstrovstiev okresu medzi OFK Solčany a TJ Oponice vypukli v areály futbalového štadióna v Solčanoch veľkolepé oslavy.
Pri príležitosti otvorenia vynovených priestorov garáží a sociálnych zariadení,  za sprievodu hudobnej skupiny Disk a za prítomnosti rodákov zo Solčian a legiend Československého futbalu Antona Švajlena, Ivana Ondrušku a Jozefa Ligockého,  boli slávnostne oceňovaní futbalisti OFK Solčany za víťazstvo v MO v sezóne 2011/2012.
      Na úvod sa prihovoril starosta obce  a predseda  OFK Solčany Ing. Juraj Soboňa, ktorý všetkým, ktorí sa podieľali na tomto významnom športovom úspechu poďakoval za dosiahnutý výsledok. Úvodom Anton Švajlen, bývalý vynikajúci brankár a zároveň aj predseda Olympijského výboru v Košiciach odovzdal starostovi obce striebornú pamätnú plaketu od olympijského klubu. Za sprievodu skupiny Disk a prítomnosti cca tisíc divákov boli ocenení všetci hráči, vedenie mužstva pamätnými plaketami a medailami. Na záver oceňovania kapitánovi OFK Solčany Dáriusovi Soboňovi odovzdal predseda Obfz Topoľčany Pavol Šípoš víťazný pohár majstra okresu v sezóne 2011/2012.
     Vydarené kultúrno-športové popoludnie, ktoré bolo doplnené aj atrakciami pre najmenších a kvalitným občerstvením bolo ukončené v neskorých nočných hodinách.


 

dnes je: 24.7.2019

meniny má: Vladimír

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka