Úcta k starším október 2016

Úcta k starším 2016

Október sviatok " Tretieho veku"

Mesiac október nám pripomína, že je to mesiac úcty k starším. Úcta  k tým, ktorí čestne a svedomito pracovali, aby svojim deťom dopriali čo najviac. Je to úcta aj k naším rodičom a prarodičom.

V sobotu 1. októbra 2016 o 15. hod. sa pod záštitou Obce Solčany a Základnej organizácie Jednoty dôchodcov v Solčanoch v dome Kultúry konalo krásne spoločenské posedenie pri príležitosti Mesiaca úcty k starším.

Na toto krásne podujatie boli pozvaní aj vzácni hostia ako starosta obce Solčany Ing. Juraj Soboňa, predsedníčka Okresnej organizácie jednoty dôchodcov v Topoľčanoch p. Alžbeta Fabriciová a starosta obce Rožkovce okres Medzilaborce p. Milan Čeremeta.

V kultúrnom programe vystúpil folklórny súbor BEREZŇANE z Berezného z Ukrajiny a ženská spevácka skupina Lišňanka.

Toto  kultúrne podujatie sa konalo s podporu Nitrianskeho samosprávneho kraja.

dnes je: 24.7.2019

meniny má: Vladimír